• Anasayfa
  • Favorilere Ekle
  • Site Haritası
  • https://www.facebook.com/FACEBOOK
  • https://www.twitter.com/TWİTER

RAMAZAN BAYRAMI -2022

ÇİFTE BAYRAM KUTLU OLSUN !

RAMAZAN BAYRAMIMIZ KUTLU VE MÜBAREK OLSUN

2 yıldır küresel salgın nedeniyle gereği gibi kutlayamadığımız bir Ramazan bayramına Rabbimize sonsuz kere hamd ederek erişmiş bulunuyoruz.Bu süreçte kaybettiğimiz yakınlarımıza ve dostlarımıza bir kez daha Allah tan rahmetler diliyoruz.

Toplumsal yaşamımızda önemli bir yeri bulunan bayramlarımız, mutlulukların paylaşıldığı, birlik, beraberlik, kardeşlik, dostluk duygularının güçlendirildiği, dargınlık ve kırgınlıkların unutulduğu, insanların kaynaşmasına ve huzurlu yaşamın tesisine vesile olan müstesna günlerdir.
        Bu mübarek günde dargınlıkları ve kırgınlıkları bir kenara bırakarak, birbirimizi kucaklamalıyız. Sevinmek kadar sevindirmenin de büyük önem taşıdığı bu özel günlerde, sosyal yardımlaşma ve dayanışmanın da gereği olarak akrabalarımızı,büyüklerimizi, yoksul, kimsesiz, hasta ve yaşlıları ziyaret ederek, onlara maddi ve manevi yardımlarda bulunarak, onları sevindirmek manevi duygularımızı ve sosyal bağlarımızı güçlendirecektir.
        Bayramlarda birlik, beraberlik ve dayanışmamızı artırmalı, geleceğe dönük umutlarımızı her koşulda korumalıyız. Bu günlerin bize getirdiği huzur ortamının değerini iyi bilerek, kötülüklerden uzaklaşarak, iyiliği ve doğruluğu bir yaşam ilkesi olarak benimseyerek yaşamalıyız.

        Bu duygu ve düşüncelerle Ramazan Bayramı'nın tüm insanlığa, ülkemize ,milletimize,akraba, komşu ve dostlarımıza barış,sağlık, huzur, mutluluk ve bereket getirmesine vesile olmasını diliyor; sevdiklerinizle birlikte güzel bir bayram geçirmeniz temennisi ile bayramınızı en içten duygularımızla kutluyoruz.

Ata yurdumuzun içinde bulunduğu şehirlerden biri olan  ve akraba ve komşularımızdan çok büyük oranda taraftarının olduğu Trabzonumuz ve TRABZONSPOR umuzun ŞAMPİYONLUĞUNU tebrik ediyor,daha büyük nice başarılar diliyoruz.


112 kez okundu

Yorumlar

Henüz yorum yapılmamış. İlk yorumu yapmak için tıklayın
Döviz Bilgileri
AlışSatış
Dolar17.169817.2386
Euro17.566017.6364
Hava Durumu
Takvim
 


REKLAMLAR